• Niedomice, małopolskie pow. tarnowski

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Uprawnienia: obsługa programów graficznych,dokładność
  • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, swobodne poruszanie się w programach graficznych, dokładność i precyzyjność, doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku, komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy. Praca w Niedomicach, na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00, ciekawa i stabilna praca w doświadczonym zespole, umowa o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym oraz grupowym pakietem medycznym, stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem nagród i premii. Wynagrodzenie 4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł + premia. Kontakt: SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna, ul. Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny:14-674-32-86 (godz. 9:00-17:00).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł+ premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)