Specjalista techniczny, młodszy specjalista, specjalista

  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: • wykształcenie średnie o odpowiednim profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku IT (oraz 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z informatyką) lub wyższe informatyczne
    • doświadczenie we wsparciu użytkowników (obsługa systemu Windows , pakietu biurowego, obsługa sprzętu biurowego, obsługa oprogramowania)
    • umiejętność konfiguracji, aktualizacji i obsługi technicznej oprogramowania
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)