Starszy inspektor technicznego utrzymania nieruchomości - branża elektryczna

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: budownictwo/urządzenia
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia średnie zawodowe/wyższe o specjalizacji: budownictwo/urządzenia, instalacje i sieci energetyczne.
    Uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych obejmujące kierowanie robotami budowlanymi. Niekaralność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 694 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Docelowo umowa na czas nieokreślony.
    Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek stażowy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 25 dni temu)