Kandydat na stanowisko inspektora kontroli zakładu

  • Płock, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - wykształcenie wyższe

    Mile widziane:
    - wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne)
    - co najmniej 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

    dodatkowe:

    Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością obsługi programów MS Word oraz MS Excel. Zorientowanych na jakość i osiąganie zamierzonych celów. Komunikatywnych, otwartych na współpracę i rozwój. Od kandydatów wymagamy umiejętności podejmowania decyzji i radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kategorii B'.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: rozpoczęcie pracy między 6 a 8, 8-godzinny dzień pracy
    wynagrodzenie od 4242zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)