MAGAZYNIER Rybnik

L.&P. Sp. z o.o.
  • Rybnik, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja zatrudnienia „L.&P.” Sp. z o.o. nr. certyfikatu 6828 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Rybnik
Nr. ref. CM/04/2024

Zakres obowiązków:
-Obsługa maszyn produkcyjnych;
-Przygotowywanie materiałów do obróbki;
-Kontrola wykonywanych elementów;
-Prace porządkowe na stanowisku pracy.

Wymagania

-Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
-Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
-Obsługa komputera;
-Umiejętność organizowania swojego czasu pracy;
-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Zatrudnienie bezpośrednio u klienta agencji;
-Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę na okres próbny, docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony
-Po okresie próbnym premie akordowe.

CV wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane uprawnienia prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu lub na adres e-mail: @
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez L.&P. Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o zaznaczenie poniżej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach

aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez L.&P. Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)