Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

PCWO Energy
  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny
Opis
Zakres obowiązków:
· Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika
· Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
· Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS
· Nadzór nad badaniami lekarskimi i BHP pracowników
· Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS
· Prowadzenie bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
· Weryfikacja zaplanowanego czasu pracy oraz jego ewidencji
· Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

Nasze wymagania:
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok
· Znajomość programu Płatnik
· Mile widziana znajomość programu „Gratyfikant”
· Umiejętność pracy w zespole i pozytywnego nastawienia do ludzi
· Wykształcenie min. Średnie
· Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
· Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania nowych doświadczeń
· Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy (w tym umiejętności definiowania priorytetów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)