PL+ SP. Z O.O.

Architekt / asystent architekta

  • Poznań, wielkopolskie

Architekt

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

PL+sp. z o.o. poszukuje architekta i asystenta architekta

CV oraz portfolio z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, prosimy przesyłać na adres: info@plplus.pl, w tytule maila należy wpisać: "rekrutacja2024". W terminie do 14 dni odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Zakres obowiązków

  • praca biurowa
  • wykonywanie ryunków i opisów koncepcyjnych, budowlanych i technicznych
  • praca przy projektach o funkcji użyteczności publicznej,
  • praca przy projektach o funkcji mieszkaniowej i przemysłowej.
  • praca przy projektach o funkcji przemysłowej.

Wymagania

  • biegła znajomość oprogramowania ArchiCAD
  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych
  • solidność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Praca stacjonarna
  • Pracownia zapewnia stałe wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uzyskanie uprawnień projektowych
  • Administratorem danych osobowych jest PL+ SP. Z O.O. 60-694 Poznań os.Wł.Jagiełły, 26c/31, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PL+ SP. Z O.O. 60-694 Poznań os.Wł.Jagiełły, 26c/31, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)