Młodszy specjalista ds. jakości/młodszy inżynier ds. jakości

  • Komorniki, warmińsko-mazurskie pow. działdowski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: produkcja, elektronika lub pokrewne
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
  • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne: produkcja, elektronika lub pokrewne), bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint), mile widziane doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność (nadgodziny), umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów pod presją czasu oraz analitycznego myślenia.

    stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, kartę MultiSport plus, pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)