Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

  • Sokołów, mazowieckie pow. gostyniński

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia- wyższe. Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2- wyższy średnio zaawansowany. Wymagane minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w obsłudze programu Baselinker oraz w obsłudze Wordpress i Woocommerce. Niezbędna znajomość html i css na poziomie zmian w szablonie maili lub treści na blogu, koloru przycisku na stronie sklepu oraz znajomość pakietu programu office. Wymagana chęć rozwoju i zainteresowanie tematyką e-commerce.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (rok temu)