• Kielce, świętokrzyskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: Zakres opis zadań: Pomoc w realizacji projektów z branży hydrotechnicznej w zakresie formalnym. Inwentaryzacje przyrodnicze. Wsparcie w przygotowaniu operatów wodnoprawnych. Pomoc w opracowywaniu dokumentacji
    Wykształcenie wyższe: Inżynieria środowiska, Ochrona środowiska. Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu decyzji środowiskowych/ operatów wodnoprawnych. Znajomość środowiska Cad.Zainteresowanie branżą OZE. Zaangażowanie i pracowitość, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju. Prawo jazdy kat. B
    Pracodawca oferuje: Możliwość stałej współpracy z firmą. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej. Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. Możliwość dalszego awansu. Dużą samodzielność w działaniu. Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną. Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)