• Kielce, świętokrzyskie

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Kielce
    Opis zadań: Koordynowanie zadań zespołu projektowego; Realizacja projektów zgodnie z kartą projektu i harmonogramem;Nadzór nad opracowywaną dokumentacją techniczną zgodnie z postępowaniem administracyjnym;Planowanie pracy własnej i całego zespołu;Odpowiedzialność za terminowość i wyniki projektów; Przygotowywanie i nadzór planu realizacji projektów w dziale;Koordynowanie komunikacji w obrębie zespołu projektowego oraz między działami firmy;Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert; Udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych;
    Wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura (uprawnienia mile wdziane). Doświadczenie 2-3 lata na stanowisku projektanta lub kierownika projektu;Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu projektowego;Umiejętność planowania i kontroli realizowanych zadań;Umiejętność zarządzania i delegowania zadań;Znajomość oprogramowania CAD;Mile widziana znajomość takich dokumentów jak Studium Wykonalności, Program Funkcjonalno- Użytkowy;Znajomość procedur przetargowych. Komunikatywny język angielski techniczny; Zdolność myślenia przyczynowo- skutkowego;Zaangażowanie, komunikatywność, otwartość, samodzielność i odpowiedzialność; Prawo jazdy kat. B.
    Pracodawca oferuje:Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę;Elastyczny czas pracy; Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
    Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu;Dużą samodzielność w działaniu;
    Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)