Piekarz (o)

  • Wojnicz, małopolskie pow. tarnowski

Piekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, orzeczenie sanitarno - epidemiologiczne, znajomość metod i technik produkcji, umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych, zaangażowanie, dyspozycyjność. Praca w Wojniczu od pon. do niedz. w godz.: I zmiana: 05:00 - 13:00, II zmiana 13:00 - 21:00, III zmiana 21:00 - 05:00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł - 5 500 zł brutto. Kontakt: GALA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wolicka 19, 32-830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 781 643 143 lub 883 849 876.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)