Młodszy specjalista ds. projektów unijnych

  • Kielce, świętokrzyskie

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Kielce
    Zadania: Wsparcie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie.Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy opracowywaniu wniosków.
    Wsparcie administracyjno-organizacyjne w zarządzaniu projektami dofinansowanymi, w tym weryfikacja umów, prowadzenie korespondencji i archiwizacja dokumentacji. Wsparcie finansowe projektów, w tym weryfikacja dokumentów księgowych i wsparcie w raportowaniu.
    Znajomość procesu inwestycyjnego w przedsięwzięciu budowlanym; Mile widziane wykształcenie na tożsamym kierunku;
    Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku; Znajomość procedur i wytycznych w zakresie projektów unijnych; Zdolności analityczne, zarządzanie informacją;Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność; Komunikatywność, pewność siebie; Bardzo dobra znajomość Excela;
    Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy, chęć doskonalenia.
    Pracodawca oferuje:Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej.Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. Możliwość dalszego awansu. Dużą samodzielność w działaniu.Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną. Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)