Biuro w centrum Wrocławia - praca od zaraz

Markneto.pl
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

W związku z poszerzaniem działalności firmy aktywnie szukamy osób chętnych do pracy od zaraz - nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenia od podstaw! :)

Przez lata funkcjonowania na rynku nasza firma wypracowała własny model działalności oparty na nieustannym rozwoju, zaufaniu i zaangażowaniu.

Nasze biuro mieści się przy Placu Legionów przy ul. Grabiszyńskiej.

TWOJE OBOWIĄZKI:
- reprezentowanie firmy
- wsparcie działu sprzedaży
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
- uzupełnianie raportów i dokumentów

WYMAGAMY:
- łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
- chęć do nauki i rozwoju
- dyspozycyjność poniedziałek-piątek w godz. 8-16

W ZAMIAN OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- szkolenia na każdym etapie pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe godziny pracy 8-16 / poniedziałek-piątek
- możliwość awansu w strukturze firmy
- pakiet LUXMED / MULTISPORT

Dołącz do nas! Prześlij swoje CV poprzez portal OLX. :)
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)