Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.05.2024

Pracownik produkcji - praca dla mężczyzn

  • Zabrze, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pracy tymczasowej poszukuje dla swojego klienta: PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH BRAŻNY AUTOMOTIVE (dostawca systemów chłodzenia dla klienta BMW)

Obowiązki

  • praca na linii produkcyjnej

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie
  • praca dla MĘŻCZYZN
  • dla pracowników z zagranicy: wymagany komunikatywny język polski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie i bonusy motywacyjne
  • system pracy: 3 zmianowy, praca od poniedziałku do piątku

  • zapraszamy do kontaktu: +48780780622

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRACA-PLUS AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ sp. z o.o. 44-100 Gliwice Jana Matejki 5, NIP: 6312717998 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.