Szkoła Policealna GoWork

Zatrudnimy informatyka do pełnienia roli operatora tech. na egzaminie zawodowym

  • Wrocław, dolnośląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zatrudnimy informatyka do pełnienia roli operatora technicznego na egzaminie zawodowym.Ok. 50 godzin (pierwszy tydzień czerwca oraz jeden dzień w maju szkolenia).Miejsce: Wrocław, ul. Ruska. Osoby zainteresowane proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny - 720 898 761

Obowiązki

Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora technicznego/asystenta technicznego w czasie egzaminów zawodowych

Oferujemy

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Administrator IT

    Dodana