Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Główny księgowy ds. samodzielne stanowisko

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta Wałbrzycha
  • Wałbrzych, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

praca przy komputerze, siedziba inspektoratu na I piętrze, brak windy

  • pełna obsługa księgowa inspektoratu
  • opracowywanie i realizacja planu finansowego
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań budżetowych
  • prowadzenie rozliczeń finansowych oraz ewidencji księgowej
  • sporządzanie list wynagrodzeń
  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla Miasta Wałbrzycha

Wymagania

  • wykształcenie: średnie co najmniej średnie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenie zawodowe w księgowości budżetowej:- dla średniego wykształcenia co najmniej 6-1etnia praktyka w księgowości budżetowej, - dla wykształcenia wyższego co najmniej 3-1etnia praktyka w księgowości budżetowej)znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i finansów publicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość programu Płatnik, programów księgowych do księgowości budżetowej, programu do obsługi sprawozdań budżetowych SJO BeSTi@
  • znajomość obsługi portali bankowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy