Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.05.2024

Inspektor ds. obsługi kancelaryjno administracyjnej Referatu II

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
  • Wrocław, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca będzie wykonywana na II piętrze budynku, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

- praca wymaga sprawnego narządu mowy, wzroku, słuchu i sprawności obu rąk,

- praca będzie wykonywana w systemie jednozmianowym

- praca biurowa przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy

  • Prowadzenie sekretariatu Referatu II celem zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania
  • Obsługa korespondencji wpływającej i wysyłanej za pośrednictwem aplikacji E-Komenda i E-Nadawca oraz obsługa korespondencji bieżącej celem zapewnienia terminowej realizacji obiegu dokumentów
  • Wprowadzanie danych do Systemu Wspomagania Obsługi Policji w zakresie spraw kadrowych celem zachowania terminowości realizacji spraw
  • Prowadzenie ewidencji oraz koordynowanie zagadnień w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich oraz realizacja zagadnień dotyczących badań profilaktycznych pracowników cywilnych i funkcjonariuszy Wydziału w celu zachowania bieżącej analizy wykorzystania urlopów i ciągłości zdolności do pracy na określonych stanowiskach
  • Sporządzanie zbiorczych zestawień, druków L4 funkcjonariuszy w celach sprawozdawczych
  • Wprowadzanie danych do Internetowego Systemu Ewidencji Mandatów PUE-Mandaty w celu rejestracji mandatów karnych w programie
  • Archiwizowanie wytworzonych w Referacie II dokumentów oraz przekazywanie ich do Składnicy Akt Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w celu zapewnienia właściwego przechowywania
  • Pod nieobecność pracownika sekretariatu w zastępstwie prowadzenie sekretariatów wchodzących w skład Wydziału celem zachowania ciągłości jego funkcjonowania

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego pracy kancelaryjno - biurowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność stosowania przepisów
  • Znajomość obsługi programów biurowych i komputerowych
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego