• Nowe Kurowo, lubuskie pow. strzelecko-drezdenecki

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: * umiejetność realizowania programów nauczania chemii wg zasad współczesnej dydaktyki i z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania i środków dydaktycznych
    *umiejętność aktualizowania treści kształacenia w zwiąku z rozwojem nauk przyrodniczych
    *umiejętność udoskonalania metod oraz treści nauczania i wychowania
    *umiejętnośc stałego oceniania umiejętności uczniów i ich postępów w nauce oraz analizowanie przyczyn niepowodzeń
    * wspóldziałanie z nauczycielami innych przedmiotów w celu korelacji treści kształcenia i doskonalenia pracy pedagogicznej
    * zapewnienie uczniom odpowiednich warunków do nauki poprzez dbałość o pracownię przedmiotową i jej wyposażenie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • Opis wynagrodzenia: etat 4/18
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)