• Wałbrzych, dolnośląskie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: 1. Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, socjologia, politologia, psychologia rozpoczęte przed 1.05.2004 roku
    i ukończone do 2006 roku
    2. studia wyższe ukończone na kierunku praca socjalna ,
    3. dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
    4. studia wyższe ukończone do 31.12.2013 roku o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.
    5. ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej

    Staż pracy/ doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 650 do 6 580 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)