Specjalista ds. wdrożenia produktu na rynek

  • Szczytno, warmińsko-mazurskie pow. szczycieński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
  • Inne wymagania: wymagania - oczekiwania pracodawcy:
    -Znajomość procesu wdrożenia produktu na rynek - warunek konieczny,
    -Znajomość Rozporządzeń i Dyrektyw UE w zakresie wymagań dotyczących znakowania, etykietowania, pakowania i wprowadzania produktów do obrotu,
    -Znajomość przepisów dotyczących gospodarki odpadami,
    -Znajomość norm i zasad Certyfikacji FSC/PEFC,
    -Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    -Umiejętność szukania informacji, analizy danych oraz raportowania,
    -Umiejętność współpracy i komunikacji z zespołem,
    -Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

    -Doświadczenie zawodowe: Minimum 2 letnie na w/w lub pokrewnym stanowisku
    -Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: od 4500 zł - uzaleznione od wiedzy i umiejętności;
    pierwsza umowa no okres próbny 3 miesiące, docelowe zatrudnienie na czaas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)