Pracownik biura obsługi klienta (sulejówek)

  • Sulejówek, mazowieckie pow. miński

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Reklama/Marketing
  • Zawody: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: pomaturalne/policealne; kierunek/specjalność: marketing, reklama;
    - uprawnienia: prawo jazdy kat. B;
    - doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Premie i dodatki:
    + Premia regulaminowa;

    [Zgłoszenia: administracja@prkandads.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 094 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + Premia regulaminowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)