• Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice
  • 6 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Handlowiec

Nasz Klient, firma Żeltech z 30 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, doskonalenia i wytwarzania profili z tworzyw sztucznych metodą wytłaczania, poszukuje kandydata na stanowisko Doradca ds. techniczno-handlowych.

Teren działania: cała Polska

Siedziba firmy: Mysłowice

Zakres obowiązków

  • obsługa i rozwój sprzedaży u obecnych klientów na rynku polskim i zagranicznym
  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie projektowania profilów z tworzyw sztucznych ( firmy produkcyjne)
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne przy wsparciu działu produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, handlowym
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa oraz zaangażowanie
  • nastawienie na realizacje celu i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów z klientami (B2/C1)
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • forma zatrudnienia UoP lub kontrakt B2B
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)
  • praca w młodym pozytywnie nastawionym zespole
  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszych miesiącach pracy
  • narzędzia pracy: laptop + samochód służbowy

Jeśli chcesz reprezentować solidny produkt dla firm produkcyjnych, nie wahaj się. To jest praca, w której się rozwiniesz. Prześlij CV.

* Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)