Sprzedawca kasjer (pracownik sklepu żabka)

  • Łapy, podlaskie pow. białostocki

Sprzedawca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,obsługa komputera
  • Inne wymagania: Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.
    Zaangażowanie i chęć do pracy.
    Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
    Punktualność i rzetelność.
    Umiejętność pracy w zespole.
    Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Podstawowa znajomość obsługi komputera.
    Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.
    Niekaralność i uczciwość.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 29 do 35 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach (praca zmianowa) w tym w weekendy.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)