• Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne
  • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania gazowego acetylenowo-tlenowego 311,Uprawnienia do spawania metodą elektryczną,Uprawnienia do zgrzewania elektrooporowego rur z PE,Uprawnienia do zgrzewania gorącym narzędziem rur z PE,obsługa narzędzi typu wiertarka, wyrzynarka itp.,praktyka w zawodzie,Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • Inne wymagania: sumienność w pracy ,odpowiedzialność,punktualność, zaangażowanie w powierzone zadania , mile widziane prawo jazdy kat.B, umiejętość montażu instalacji sanitarnych i grzewczych, umiejetność wykonywania instalacji hydraulicznych ,kanalizacyjnych ,gazowych, staranność , dobra organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)