Asystent biura - pomoc Księgowego

Barbara
  • Piaski, lubelskie pow. świdnicki

Księgowy

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Stabilna firma zajmująca się importem, eksportem, handlem e-commerce oraz produkcją mebli dla zwierząt domowych, zatrudni OD ZARAZ osobę na stanowisku

ASYSTENT BIURA - POMOC KSIĘGOWEGO

Główny zakres obowiązków

Prowadzenie księgowości wewnątrz spółki, w tym:

Wystawianie dokumentów sprzedaży

Prowadzenie rejestru dokumentów zakupowych

Nadzór nad terminowym dokonywaniem zapłat

Wprowadzanie danych do programu magazynowego (import/eksport) i nadzór nad jego stanem

Bieżący kontakt z biurem rachunkowym

Udział w finansowym zamknięciu miesiąca, przygotowanie dokumentów dla zewnętrznego biura rachunkowego.

Czego oczekujemy

WARUNEK KONIECZNY Wykształcenie KIERUNKOWE (również nieukończone studia lub studenci ostatnich lat/zaoczni. Mile widziane osoby po kursie w Stowarzyszeniu Księgowych)
Znajomość ustawy o rachunkowości i podatku od osób prawnych
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do poszerzania wiedzy branżowej
Skrupulatność i dokładność
Pasja i zamiłowanie do pracy w obszarze księgowości
ODPOWIEDZIALNOŚCI

Oferujemy

PRACA W GODZ. 8-16 PON-PT

pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie

bardzo dobrą atmosferę w pracy

możliwość zdobywania wiedzy branżowej

umowa zlecenie przez okres 2-3 miesięcy, następnie możliwość podpisania umowy o pracę

WAŻNE: Praca w Janówku koło Piask. Konieczny własny środek lokomocji. ŁATWY I SZYBKI DOJAZD ZE ŚWIDNIKA, PIASK i WSCHODNICH CZĘŚCI LUBLINA
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)