Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Inspektor ds. PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI INSPEKCYJNO - KONTROLNEJ

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pile
  • Piła, wielkopolskie pow. pilski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

1) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy.
2) praca umysłowa, wykonywana w pozycji siedzącej w siedzibie Inspektoratu,
3) stanowisko znajduje się na II piętrze budynku, budynek nie jest wyposażony w windę,
4) praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie,
5) praca z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
6) praca z interesantem,
7) budynek urzędu i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
8) warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac,
9) praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00. – 15.00.

  • prowadzenie działalności inspekcyjno-kontrolnej, w tym przeprowadzanie kontroli oraz inspekcji budów, obiektów budowlanych, sporządzanie protokołów,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych, wynikających z ustawy Prawo budowlane z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pile
  • przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń i pism,
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji,
  • rozpatrywanie spraw zakończenia budów,
  • załatwianie skarg i wniosków w zakresie właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
  • prowadzenie innych spraw z zakresu tematycznego stanowiska pracy zleconych przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pile

Wymagania

  • wykształcenie: średnie średnie techniczne profil budownictwo lub architektura
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego staż pracy na stanowiskach administracyjnych
  • Wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
  • cieszy się nieposzlakowaną opinią
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań administracyjnych lub w bezpośredniej pracy przy realizacji obiektów budowlanych
  • Staż pracy na stanowiskach administracyjnych
  • znajomość obsługi systemu operacyjnego i pakietu Office oraz urządzeń biurowych (ksero, faks, skaner),
  • znajomość przepisów Prawa budowlanego, Kodeksu postępowania administracyjnego, Postępowania egzekucyjnego w administracji oraz ustawy o służbie cywilnej wraz z aktami wykonawczymi,
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista, pracowitość, sumienność, komunikatywność, zdyscyplinowanie, lojalność, samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • otwartość na wiedzę i chęć jej pogłębiania,

Oferujemy

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników