• Gliwice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista ds. Logistyki

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie operacji dystrybucji, zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu do klientów
  • Tworzenie dokumentacji przewozowej i ADR, IMDG (IMO) lub DGR(IATA) zgodnie z obowiązującymi przepisami i umowami – w tym dla przewoźników,
  • Nadzór nad terminową i zgodną z wymogami jakościowymi dystrybucją do klientów,
  • Współpraca z firmami transportowymi
  • Nadzorowanie, kontrola poprawności i raportowanie rozliczeń finansowych z podwykonawcami
  • Raportowanie operacji i uzgodnionych KPI
  • Przygotowywanie raportów logistycznych
  • Proponowanie rozwiązań poprawiających efektywność funkcjonowania i zmniejszających koszty
  • Zapobieganie problemom operacyjnym, współpraca z innymi działami nad wprowadzaniem odpowiednich rozwiązań
  • Udział w dodatkowych projektach w obszarze łańcucha dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. Średnie, preferowane wyższe kierunki: transport, logistyka
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, optymalnie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów zadań, organizacji pracy, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, zdecydowanego działania
  • Świadomość zagrożeń występujących przy pracy z materiałami niebezpiecznymi ADR
  • Podstawowa wiedza z zakresu jakości oraz systemów zarzadzania /ISO 9000, GMP, Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, HACCP/
  • Znajomość systemów komputerowych (m in. Impuls, SAP, Host) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość prawa transportowego.

To oferujemy

  • Premia kwartalna w wysokości do 10% wynagrodzenia.
  • Karta sportowa Multisport oraz pakiet medyczny Lux Med z możliwością objęcia członków rodziny - dofinansowanie przez pracodawcę.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach.
  • Świadczenia Funduszu Socjalnego.
  • Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej).
  • Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc).
  • Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)