Volvo Trucks Polska

Mechanik / Elektromechanik

  • Długołęka, dolnośląskie pow. wrocławski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na Klienta
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

Pracę w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

- Rozbudowany pakiet socjalny

- Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

- Wyposażenie warsztatu na najwyższym poziomie

- Niezbędne narzędzia do pracy

#InspirujeNasTwojeZdrowie

- Prywatna opieka medyczna

- Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

- Karta multisport i mozliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

#InspirujeNasTwójRozwój

- Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

- Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

- Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)