• Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Codziennie wspieramy firmy z różnych branż i pomagamy im doskonalić procesy. Wychodzimy poza przyjęte ramy i zdecydowanie nie działamy schematami. Naszym celem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów danej firmy. Wybierz swoją branżę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

HR Specialist

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy,
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i rekomendowanie działań,
  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • Organizowanie i przeprowadzanie procesu onboardingu i offboardingu pracowników,
  • Organizacja programów stażowych,
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesach HR związanych z m.in. z rekrutacją, zatrudnieniem, szkoleniem, budowaniem zaangażowania i rozwojem pracowników.
  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Śledzenie trendów HR,
  • Wspieranie menedżera HR w zakresie bieżących projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim.
  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, budowania relacji,
  • Nastawienie na współpracę w zespole, dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania i realizacji priorytetów,
  • Gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa własna w działaniu,
  • Zainteresowanie trendami w branży HR,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.: B1

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki
  • Koleżeńską atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju w obrębie struktury firmy
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi
  • Integracje, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń, prezenty okolicznościowe, wynagrodzenia za staż pracy
  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport, własne sekcje sportowe

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez eq system sp. z o.o. 41-303 Dąbrowa Górnicza św. Antoniego 50, NIP: 629 22 63 139 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)