Itzu Jobs Polska sp zoo

Pracownik produkcji

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego Klienta w Olsztynie poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji w systemie 2 zmianowym.Szukamy osoby z umiejętnościami manualnymi, precyzją w działaniu i zainteresowaniem technicznym, która pomoże nam w procesie produkcji i obróbki szkła. Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz się rozwijać w branży, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych wchodzących w skład linii produkcyjnej,
  • Pomiar, sprawdzanie i kontrola jakości gotowych produktów.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o sprzęt i narzędzia.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi narzędzi do cięcia i obróbki szkła (mile widziane doświadczenie).
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • zdolności techniczne i manualne
  • Zdolność do pracy w zespole oraz gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Chęć do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Uprawnienia do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym specjalizującym się w obróbce szkła.
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałego rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za efektywność i jakość pracy.

Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)