Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (edukacja wczesnoszkolna) lub ukończone studia wyższe + studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej - przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje z zakresu resocjalizacji i socjoterapii (studia wyższe lub podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny). Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z uczniami zagrożonymi niedostosowaniem społecznym. Wymagane umiejetności: umiejętność pracy z dziećmi, komunikatywność, dobra organizacja pracy, punktualność, kreatywność, zaangażowanie, kultura osobista, obowiązkowość, terminowość, umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: nauczyciel początkujący 4908 zł/brutto. Wynagrodzenie zgodnie ze stopniem awansu zawodowego i kwalifikacjami - do ustalenia z pracodawcą. Praca na umowę o pracę na czas określony na rok szkolny 2024/2025. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)