• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1. Wykształcenie: wyższe budowlane.
    2. Znajomość zagadnień z zakresu drogownictwa, zamówień publicznych, wyceny robót budowlanych.
    3. Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu dokumentów, w tym opracowywaniu umów na roboty budowlane, usługi, dostawy itp.
    4. Prawo jazdy kat. B.
    5. Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zdolność szybkiego podejmowania decyzji.
    6. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    7. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
    8. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.
    9. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office.
    10. Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

    pożądane:

    1. Wykształcenie: wyższe w specjalności drogowej, mostowej.
    2. Doświadczenie: min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy przy przebudowie/remoncie dróg.
    3. Uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg, mostów.
    4. Doświadczenie w planowaniu, realizacji i rozliczaniu robót budowlanych, znajomość procedur FIDIC, znajomość procedur pozyskiwania i wydatkowania środków z Unii Europejskiej, budżetu państwa i innych źródeł.
    5. Znajomość programu AutoCad w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)