• Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne,średnie zawodowe, ekonomiczne
  • Zawody: Specjalista do spraw rachunkowości zarządczej (wymagany staż - lata: 2)
  • Inne wymagania: 1. Zaświadczenie o niekaralności
    2. Oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku
    3. Świadectwa, certyfikaty potwierdzające szkolenia w zakresie zarządzania wspólnotami
    4. Wykształcenie i doświadczenie
    średnie kierunkowe = 2 lata doświadczenia
    średnie (inne niż kierunkowe) = 4 lata doświadczenia
    wyższe kierunkowe = 1 rok doświadczenia
    wyższe (inne niż kierunkowe) = 2 lata doświadczenia
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)