Specjalista do spraw sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: Dobra znajomość języka angielskiego, Wykształcenie wyższe (techniczne), Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (mile widziane), Zdolność analitycznego myślenia,
    ZAKRES ZADAŃ: Przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych - kalkulacja oferty, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców, Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami, Nadzór nad postępem prac i terminami dostaw, wskazywanie zagrożeń i sygnalizowanie opóźnień, Ekonomiczne rozliczanie prowadzonych kontraktów,
    PRACODAWCA OFERUJE: Zatrudnienie w formie umowy o pracę, Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów, spotkania integracyjne.

    W swoich aplikacjach prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższą informacją oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niniejszej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Chemar Rurociągi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Olszewskiego 6 NIP 9591500229, REGON292449593, KRS 0000066707, którego akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)