Doradca zawodowy

Fundacja Aktywności Zawodowej
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Fundacja Aktywności Zawodowej w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko:
DORADCY ZAWODOWEGO

Zakres obowiązków, m.in.:
 Przygotowanie wystandaryzowanego Indywidualnego Plan Działania dla każdego uczestnika
 Prowadzenie indywidualnego wsparcia uczestników (wsparcie uczestnika w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych – pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjnych; omówienie zagadnienia autoprezentacji i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, stylizacja wizerunku; zapoznanie z technikami zarządzania sobą w czasie i organizacji pracy; przygotowanie uczestników do podjęcia aktywności zawodowej w formie zdalnej
 Prowadzenie indywidualnego coachingu motywacji zawodowych
 Monitorowanie zapisów IPD po 6 m-cach
 Organizacja kursów i szkoleń zawodowych
 Ścisła współpraca z osobą odpowiedzialną za świadczenie usług pośrednictwa pracy.

Wymagania

 wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym; preferowane wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku: psychologia, socjologia, pedagogika, doradztwo zawodowe lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy (np. zawodoznawstwo) bądź doradztwa zawodowego
 wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe,
 min. 2-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług doradztwa zawodowego dla osób dorosłych,
 min. roczne doświadczenie w udzielaniu wsparcia doradczego osobom z niepełnosprawnościami,
 bardzo dobra znajomość MS Word i Power Point/Canva,
 praktyczna umiejętność operowania i interpretowania standaryzowanych narzędzi predyspozycji i preferencji zawodowych,
 bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
 umiejętność organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie,
 wysoki poziom odpowiedzialności,
 wysoka kultura i etyka pracy.

Podstawowe informacje o zatrudnieniu:
 forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna lub samozatrudnienie,
 wymiar czasu pracy: śr. 160 godzin zegarowych w miesiącu (od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 16:00),
 miejsce pracy: Katowice przy ulicy Opolskiej 17,
 okres zatrudnienia: 05.2024-03.2025,
 praca w interdyscyplinarnym zespole specjalistów (pośrednik pracy, psycholog, mentor inspiracyjny i prawnik),
 atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: @ do dnia 23.04.2024 r.

Prosimy o umieszczenie w:
 tytule wiadomości zapisu: Doradca zawodowy,
 aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)