Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Samodzielny referent ds. czynności analitycznych i sprawdzających oraz obsługi bezpośredniej

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
  • Żagań, lubuskie pow. żagański

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Prowadzi czynności sprawdzające w celu sprawdzenia prawidłowości i terminowości deklarowanych zobowiązań podatkowych
  • Wspiera podatników i inne podmioty w celu prawidlowego wypełniania obowiązków podatkowych poprzez udzielanie informacji na zapytania w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego, zapewniając dostęp do informacji prawnej
  • Wprowadza do systemów informatycznych dane szczegółowe z deklaracji, zeznań i innych dokumentów oraz zatwierdza te dane w celu dostarczenia informacji innym stanowiskom pracy
  • Przygotowuje projekty pism z zakresu prowadzonych spraw w celu zapewnienia wymiany informacji
  • Przygotowuje sprawozdania i informacje z zakresu realizowanych zadań w celu dostarczenia danych innym organom i stanowiskom pracy
  • Sporządza zawiadomienia o naruszeniu przepisów podatkowych w celu przekazania na stanowisko ds. karnych skarbowych

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy Ordynacja podatkowa
  • Komunikatywność
  • Asertywność oraz umiejętność przekonywania
  • Umiejętność konsultacji kwestii drażliwych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”)
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy