Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024

Inspektor Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialnego

Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie
  • Mogilno, kujawsko-pomorskie pow. mogileński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, przeprowadzanie kontroli z zakresu ppoż. wymaga wyjazdów do podległych jednostek organizacyjnych, wymiar czasu pracy 0,70 etatu - dobowa norma czasu pracy -5 h 36 min, praca nie jest związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym poniżej dobowego czasu pracy tj. poniżej 4 godzin, nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy, w budynku stanowiącym miejsce pracy nie znajduje się winda i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

  • Przeprowadza kontrole warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad ppoż. w celu eliminacji błędów i uchybień, które mogłyby mieć wpływ na ochronę przeciwpożarową w jednostce.
  • Sporządza okresowe analizy z zakresu ppoż. w celu dostarczenia aktualnej wiedzy o stanie realizacji zadań z tego zakresu.
  • Bierze udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących ochrony ppoż. w celu dostosowania do wymogów określonych w przepisach prawa pracy, rozporządzeniach i wytycznych KGP.
  • Sporządza skierowania na badania do poradni medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji w celu dopuszczenia ich do pracy na wyznaczonych stanowiskach.
  • Przeprowadza szkolenia z zakresu ppoż. w celu aktualizacji i ugruntowania wiedzy i umiejętności w tych dziedzinach.
  • Prowadzi rejestr skarg i wniosków oraz listów i anonimów w Komendzie, wprowadza dane do policyjnego systemu SKARGA.
  • Opracowuje Roczny plan doskonalenia zawodowego lokalnego oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu doskonalenia zawodowego w jednostce.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji
  • Posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” wydanego przez jednostki Policji lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych.
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się
  • Znajomość Ustawy o służbie cywilnej z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 409)
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Przeszkolenie dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego w obszarze biurowości

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Nagrody jubileuszowe