Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024

Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych ds. zapewnienie przestrzegania przepisów ustawy o

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca administracyjno - biurowa;

- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy;

- brak windy osobowej;

- budynek bez podjazdów dla osoby niepełnosprawnej;

- oświetlenie naturalne i sztuczne.

  • Zapewnienie ochrony informacji niejawnych.
  • Prowadzenie poszerzonych i zwykłych postepowań sprawdzających.
  • Kontrolowanie obiegu i przechowywania dokumentów niejawnych oraz przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z tematyki ochrony informacji niejawnych.
  • Nadzór nad składnicą akt.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  • Posiadanie ważnego zaświadczenia stwierdzającego odbycie szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzone przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego dla pełnomocników ds. informacji niejawnych i ich zastępców oraz osób przewidzianych na te stanowiska .
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników