Harper Hygienics S.A.

Key Account Specialist

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Harper Hygienics S.A., innowacyjnym liderem w branży produkcji włóknin, z siedzibą w sercu Warszawy. Nasza historia zaczęła się od skromnych początków, a dziś jesteśmy dumni z naszej roli jako twórcy marki Cleanic, która stała się synonimem wysokiej jakości produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Nasze produkty są wyrazem naszej pasji do czystości i innowacji, a każdy z nich jest stworzony z myślą o potrzebach naszych klientów. Rozwijamy się dynamicznie, co potwierdza nasza historia pełna ważnych momentów, takich jak połączenie z Harper Trade, przekształcenie w spółkę akcyjną czy wprowadzenie na rynek nowych serii akcji. Zawsze dążymy do doskonałości, co widać w naszej ofercie – Cleanic to nie tylko produkty, to obietnica jakości, którą składamy naszym użytkownikom. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z dużą częścią produkcji trafiającą na eksport. To świadczy o globalnym zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasz zespół, liczący 584 profesjonalistów, jest sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy nieustannie podnosić poprzeczkę w dziedzinie innowacji, czego przykładem jest nasza pionierska platforma technologiczna Hemplace™ – przełom w rozwiązaniach związanych z konopiami. Nasza stabilność finansowa jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość. Radville Investments sp. z o.o. oraz SIA iCotton, jako główni akcjonariusze, wspierają nas w dążeniu do bycia liderem w naszej branży. W Harper Hygienics S.A. łączymy zaufanie i doświadczenie z nowoczesnością i innowacyjnością. Jesteśmy tu, by dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wybierają czystość i jakość każdego dnia.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wartościowych planów sprzedaży
  • Realizacja zadań jakościowych
  • Rozwój współpracy z sieciami lokalnymi i kluczowymi klientami
  • Współpraca z Przedstawicielami Dystrybutorów
  • Egzekucja promocji centralnych w kanale MT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami w Rynku Nowoczesnym (Międzynarodowe Sieci Handlowe),
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy, prowizja
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Harper Hygienics S.A. 05-300 Mińsk Mazowiecki Gen. K. Sosnkowskiego 34, NIP: 5210120598 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)