Specjalista ds. prospectingu i wsparcia sprzedaży

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Codziennie wspieramy firmy z różnych branż i pomagamy im doskonalić procesy. Wychodzimy poza przyjęte ramy i zdecydowanie nie działamy schematami. Naszym celem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów danej firmy. Wybierz swoją branżę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora B2B
  • Praca z istniejącą bazą klientów oraz współtworzenie nowej bazy
  • Pozyskiwanie danych kontaktowych do osób decyzyjnych
  • Inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami za pomocą telefonu, maila i social mediów (np.: LinkedIn)
  • Badanie potencjału zakupowego i identyfikacja potrzeb klienta w zakresie systemów informatycznych i cyfryzacji procesów
  • Monitorowanie procesu sprzedaży i aktywne wsparcie działań handlowych
  • Osiąganie wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie wykonanych czynności w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie we wsparciu sprzedaży
  • Doświadczenie w inicjowaniu i prowadzeniu rozmów telefonicznych z klientami B2B
  • Otwartość w komunikacji interpersonalnej, swoboda wypowiedzi i inicjatywa w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami informatycznymi i chęci uczenia się
  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w pracę
  • Dobra współpraca z zespołem
  • Doświadczenie w inicjowaniu rozmów telefonicznych z wysoką kadrą managerską
  • Umiejętności zawodowe w komunikacji B2B oraz obsłudze systemów klasy CRM

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi
  • Koleżeńską atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim
  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport
  • Elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

Aplikuj i dołącz do naszej EQ SYSTEMOWEJ drużyny!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez eq system sp. z o.o. 41-303 Dąbrowa Górnicza św. Antoniego 50, NIP: 629 22 63 139 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)