Pracownik ochrony - Częstochowa

HR for Business Sp. z o.o.
  • Częstochowa, śląskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Zmień pracę na lepszą - zasługujesz na więcej!

Stanowisko:
Pracownik ochrony – Częstochowa

Zadania/Czynności:
- Obsługa bramy wjazdowo-wyjazdowej
- Obsługa systemów teleinformatycznych związanych z prowadzeniem dziennika i ewidencji ruchu pojazdów

Wymagania

- Chęci do pracy:)

- Doświadczenie w pracy w ochronie niewymagane - jesteśmy gotowi przeszkolić i wprowadzić w świat ochrony młode osoby szukające pierwszej pracy

- Obsługa komputera

- Dyspozycyjność do pracy wg grafiku

- Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferujemy

-Przeszkolenie i realną możliwość późniejszego awansu (na operatora monitoringu, dowódcę zmiany)

- Dodatek do wynagrodzenia za pracę przy obsłudze bramy wjazdowo-wyjazdowej na zakład

- Premię frekwencyjną

- Skierowanie po okresie próbnym na darmowy kurs KPOF

-Docelowe, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/umowie zlecenie

-Terminowo wypłacane wynagrodzenie

- Elastyczny grafik

- Bezpłatne umundurowanie

- Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

- Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Zadzwoń zanim zrobi to ktoś inny!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP. Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)