Menedżer Zespołu - Pośrednik Ubezpieczeniowy

OVB Polska
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

OVB od 1970 roku jest wiodącą spółką doradztwa finansowego w Europie. Naszym celem, jako wiodącej firmy w zakresie usług finansowych jest zapewnienie Klientom wsparcia w dziedzinie finansów, emerytur i ochrony.

Obowiązki:
- rekrutacja własnej struktury współpracowników
- budowanie i obsługiwanie wraz ze strukturą własnego portfela Klientów
- odpowiedzialność za sprzedaż i doradztwo w zakresie usług ubezpieczeniowo-finansowych
- rozwój kompetencji własnych i struktury w branży finansowej

Wymagania

- doświadczenie w branży finansowej, mile widziane w sprzedaży ubezpieczeń na życie
- minimum średnie wykształcenie i niekaralność
- przedsiębiorczość i doskonałe umiejętności organizacyjne
- zainteresowanie współpracą w oparciu o B2B

Oferujemy

- możliwość budowania szerokiej struktury reprezentantów i menedżerów
- atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
- unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeniowo-finansowym
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)