Poszukujemy Fizjoterapeuty mobilnego

Rehabilitacja
  • Sierpc, mazowieckie pow. sierpecki

Inny

Umowa zlecenie

Pilnie poszukujemy fizjoterapeuty mobilnego do realizacji świadczeń w zakresie rehabilitacji domowej na terenie miejscowości Sierpc i okolic.
Zadania:
planowanie i prowadzenie zabiegów z zakresu rehabilitacji domowej
prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie kierunkowe (magister/licencjat/technik) oraz aktualny Numer Prawa Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty (PWZFz)
życzliwość i empatia w stosunku do pacjentów
chęć dalszego kształcenia i rozwoju
mile widziane kursy oraz doświadczenie w pracy z Pacjentem (nie jest to jednak warunek konieczny)
W zamian oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Grafik pracy dostosowany pod własne preferencje
Pomoc w zakresie organizacji dokumentacji medycznej i wsparcie w procesie realizacji rehabilitacji domowej
W razie pytań zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8-20 pod numerem telefonu .
CV można wysyłać na adres @
Prosimy o zamieszczenie w CV aktualnej klauzuli RODO.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)