Elektroenergetyk w wydziale utrzymania produkcji i ruchu elektrycznego

  • Trzebinia, małopolskie pow. chrzanowski

Elektroenergetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wiedza teoretyczna w zakresie urządzeń, aparatury i instalacji elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektr.
    [Umiejętność 1] : gotowość do pracy zmianowej (praca w systemie zmianowym wg czterobrygadowej organizacji czasu pracy)
    [Inne] : wykształcenie zawodowe o specjalności: elektrotechnika, elektryka, elektronika, preferowane średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, elektryka, elektronika. Mile widziane: min. 2 lata doświadczenia z na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych; uprawnienia eksploatacji Grupa 1; pkt. 1, 2, 3, 6, 9,11, 12, wiedza praktyczna
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 6-14, 14-22, 22-6

    interesującą, pełną wyzwań pracę

    możliwość rozwoju zawodowego

    atrakcyjny pakiet benefitów m.in.:
    - program wdrożeniowy
    - system premiowy
    - szkolenia wewnętrzne
    - dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
    - dofinansowanie nauki języków obcych
    - prywatna opieka medyczna
    - ubezpieczenie na życie
    - Karta Multisport
    - dostęp do platformy e-learningowej
    - dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    - Pracowniczy Program Emerytalny
    - dofinansowanie wypoczynku (wczasy pod gruszą)
    - dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)