Recepcjonistka salonu sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: ;prowadzenie recepcji firmy (telefony, korespondencja, umawianie kalendarza wizyt, etc.),witanie oraz obsługa klientów salonu
    dbanie o prawidłowy obieg informacji między działami i pracownikami, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, pomoc w organizacji imprez o charakterze promocyjnym, prowadzenie ewidencji samochodów testowych i innych niezbędnych w bieżącej działalności, zadania administracyjne, archiwizacja dokumentów sprzedaży, zlecanie rejestracji pojazdów i inne
    ;doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane na podobnym stanowisku, recepcja/sekretariat), bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,znajomość obsługi urządzeń biurowych, łatwość nawiązywania kontaktów i dobra organizacja pracy, miła aparycja, poprawna dykcja i wysoka kultura osobista, umiejętności kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami, uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta, dyspozycyjność,chęć poszerzania swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
    Pracodawca oferuje; Umowę o pracę. Niezbędne narzędzia do pracy. Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Atrakcyjna oferta pracownicza możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach. Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
    Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.Możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)