Pracownik produkcji blatów (zakręt) k/m

  • Zakręt, mazowieckie pow. otwocki

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Pozostali technicy nauk fizycznych i technicznych gdzie indziej niesklasyfikowani
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 08:00 16:00;
    Godzinowy system wynagrodzania;

    - wykształcenie: podstawowe;
    - umiejętność pracy narzędziami ręcznymi;
    - prawo jazdy kat. B
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Praca przy produkcji blatów mineralnych.

    [Zgłoszenia: Osobiście oraz TEL: 502 627 850]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 35 do 40 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Przy pełnym wymiarze godzin, od: 5600 do 6400 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)