Pracownik socjalny/starszy pracownik socjalny/specjalista pracy socjalnej

  • Starogard Gdański, pomorskie pow. starogardzki

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z art. 116 ust. 1 z uwzględnieniem art. 156 ust. 3 Ustawy o Pomocy Społecznej. Posiadanie: obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, umiejętność korzystania z aktów prawnych i stosowania w wykorzystywanych zadaniach służbowych (Ustawa o pomocy społecznej, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej).
    pożądane: umiejętność analizowania negatywnych zjawisk w środowisku, praca w terenie, samodzielność w podejmowaniu decyzji, dobra komunikacja werbalna i pisemna, poszanowanie godności drugiego człowieka, biegłe posługiwanie się systemem infor., znajomość programu POMOST, SYGNITY, EMPATIA.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)