Psycholog- konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej.

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Poznań, wielkopolskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE,KOMUNIKATYWNOŚĆ,umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - magister psychologii, mile widziana psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji i stanowiska. Inne: znajomośc Decyzji nr 155/MON z dnia 26 października 2021r.w sprawie organizacjii funkcjonowania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej, wprowadzanie wytycznych do działalności psychologów i wykonywania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej oraz programu opieki psychologicznej dla uczestników misja poza granicami państwa i ich rodzin. Możliwość zmniejszenia wymiaru etatu.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 230 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek za wysługę lat, premia regulaminowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)