• Ustronie Morskie, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    a) posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 oraz art. 156 ustawy o pomocy społecznej;
    b) znajomość i umiejętność stosowania następujących aktów prawnych : - ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; - ustawy z dnia z dnia 14 czerwca 1960 r. - kodeks postępowania administracyjnego; - ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej; - ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; - ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, - inne ustawy i rozporządzenia aktualnie obowiązujące w pomocy społecznej.
    c) obywatelstwo polskie;
    d) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; e) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    f) wymagany minimum roczny staż pracy w pomocy społecznej;
    g) nieposzlakowana opinia;
    h) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownika socjalnego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)